BallinaKosovë

Vranësirat rrotulluese në Prishtinë, shenjë për stuhi të fuqishme sot? (Video)

Një vranësirë rrotulluese është pa në orët e mëngjesit në Prishtinë, e cila mund të jetë indikacion për stuhi të fuqishme gjatë ditës së sotme.

Format e tilla të vranësirave zakonisht në shtetet e Evropës apo në SHBA, janë shenjë për stuhi të fuqishme, duke krijuar edhe tornado! /MeteoKosova/

LEXO EDHE: Java parashikohet me diell, vranësira dhe shtrëngata, kohë pas kohe të fuqishme

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!