Kosovë
  16 orë më parë

  Parashikimi i motit për të Martën, 06.06.2023

  Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell,…
  Kosovë
  18 orë më parë

  Kështu parashikohet të jetë moti deri në gjysmën e Korrikut, publikohet TABELA (Foto)

  Ndonëse më 1 Qershor kemi hyrë në verën meteorologjike, mirëpo tash e sa javë vendi…
  Kosovë
  1 ditë më parë

  Intervale me diell, shi dhe shkarkesa elektrike, njihuni me motin për këtë javë

  Edhe gjatë kësaj jave vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e kushteve…
  Kosovë
  2 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Hënën, 05.06.2023

  Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku në zona të…
  Kosovë
  3 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Dielën, 04.06.2023

  Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet…
  Kosovë
  4 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Shtunën, 03.06.2023

  Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku duke filluar pak…
  Kosovë
  5 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Premten, 02.06.2023

  Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve…
  Kosovë
  5 ditë më parë

  A do të vazhdojnë të reshurat edhe gjatë verës? AccuWeather zbulon të gjitha detajet

  Parashikimi i AccuWeather për stinën e verës për të gjithë Evropën 2023 Meteorologët e AccuWeather…
  Kosovë
  6 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Enjten, 01.06.2023

  Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve…
  Kosovë
  7 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Mërkurën, 31.05.2023

  Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet në intervale…
  Back to top button
  en_USEnglish
  Close

  Adblock Detected

  Ju lutemi te fikni Ad Blocker!