Kosovë
  22 orë më parë

  Parashikimi i motit për të Marten, 28.03.2022

  Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet…
  Kosovë
  1 ditë më parë

  Goditja polare drejt nesh, temperaturat pësojnë ulje drastike, ja si do të përshkohet e gjithë java

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të nisë nga depërtimi i një mase të ftohtë…
  Kosovë
  2 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Hënën, 27.03.2022

  Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell,…
  Ballina
  2 ditë më parë

  Dimri nuk dorëzohet, nga e Hëna stuhi të forta shiu dhe reshje bore, temperaturat ulen deri në -5°C

  Pas temperaturave të larta që kanë përfshi vendin tonë, të cilat të Premten arriten deri…
  Rajon
  3 ditë më parë

  Mijëra shkarkesa rrufesh po ndodhin tani mbi kufirin e Kosovës në veri

  Një sistem i fuqishëm nga perëndimi i kontinentit ka arritur mbi kufirin e Kosovës, pra…
  Kosovë
  3 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Dielën, 26.03.2022

  Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës, ndërsa në…
  Kuriozitete
  3 ditë më parë

  Sonte akrepat e orës lëvizin një orë përpara.. por kur do të merr fund ndryshimi i orës?

  Rikthehet ora ligjore në natën mes 25 dhe 26 Marsit. Ndërrimi ndodh në orën 02:00…
  Kosovë
  4 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Shtunën, 25.03.2023

  Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell në orët e para të mëngjesit,…
  Kosovë
  5 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Premten, 24.03.2023

  Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Era…
  Kosovë
  5 ditë më parë

  Të Premten shënohet dita e më e nxehtë deri më tani por ja çfarë pritet të ndodh nga fundjava!

  Masat e ngrohta ajrore kanë filluar të fuqizohen nga sot, të cilat po sjellin mot…
  Back to top button
  en_USEnglish
  Close

  Adblock Detected

  Ju lutemi te fikni Ad Blocker!