Rreth nesh

Meteo Kosova është platforma më e besueshme, më profesionale dhe mbi të gjitha më e sakta në parashikimin e motit në Republikën e Kosovës dhe jo vetëm!

Fillimisht kemi nisur si faqe në facebook me emrin “Moti në Gjilan” më 31 Mars 2011, ku pas suksesit të bujshëm dhe kërkesat e shumta nga audienca, më 1 Shtator 2021, u zgjeruam si emër në “Meteo Kosova”.

Krejtësisht në fund, më 31 Mars, 2022, kemi lansuar brendin e ri dhe platformën më të re rreth motit “www.meteokosova.com”, me lajme nga vendi, rajoni dhe bota.

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!