BallinaKosovë

Rrebesh dhe breshër në pjesë të ndryshme të Kosovës, mbi 4000 shkarkesa rrufesh të regjistruara tashmë!

Stuhi të fuqishme kanë karakterizuar pjesë të ndryshme të Kosovës, e më problematike mbetet situata pranë skajeve të Kosovës, të cilat po përcillen me rrebeshe shiu, breshër dhe shkarkesa rrufesh!

Momentalisht kemi stuhi të fuqishme të pozicionuar në veriperëndim të vendit, ku priten të zhvillohen edhe në zona të tjera.

Ndjekës të faqës tonë “Meteo Kosova” kanë dërguar foto dhe video të gjendjes momentale nga lokacioni i tyre.

Rrebeshe në Skifteraj, Viti (Video): https://fb.watch/dtK88mVQl9/
Breshër në Metehi, Podujevë (Video): https://fb.watch/dtKcO6dd5L/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!