BallinaKosovë

Erërat e forta rrëzojnë lisin në Pejton, e zë një veturë në lëvizje

Erërat e forta në Prishtinë kanë rrëzuar një lis dhe një shtyllë elektrike. Zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe sipas raportimeve të para dyshohet që së paku një person është zënë nga lisi i rrëzuar.

Ndryshe, Meteo Kosova ka njoftuar për gjendjen e kushteve që po mbretëron, duke cekur edhe mundësinë për dëme materiale nga erërat e fuqishme! /MeteoKosova/

LEXO: Java parashikohet me diell, vranësira dhe shtrëngata, kohë pas kohe të fuqishme

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!