BallinaRajon

Toka nuk gjen qetësi, tërmet sërish në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në brigjet pranë Shqipërisë.

Sipas informacionit paraprak, tërmeti ishte i magnitudës 3.6 ballë i shkallës Rihter, rreth 32 kilometra në jug të Durrësit dhe në një thellësi prej 2 kilometrash.

Lëkundjet janë regjistruar në orën 08:24.

Qytetarë të shumtë në Durrës dhe Kavajë janë shprehur se kanë ndjerë lëvizjet. /MeteoKosova/

Epiqendra e tërmetit

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!