BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 13.02.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme në orët e mëngjesit, të cilat në orët vijuese pritet të tërhiqen tërësisht.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-25 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -4 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 5 deri në 8°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!