BallinaKosovë

Tërmet pranë Kamenicës, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me fuqi prej 2.5 shkallë të Rihterit ka ndodhur në orën 17:19 me epiqendër në mes të Koretinit dhe Qarrakofcit, konkretisht 4 km në juglindje të Kamenicës apo 16 km në verilindje të Gjilanit. Thellësia ishte 2.1 km. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!