BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 10.02.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell por me acar të madh në orët e mëngjesit.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe lindjes me shpejtësi prej 13-33 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -11 deri në -6°C, ndërsa ato maksimale do të shënojnë ngritje, prej 2 deri në 5°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!