BallinaRajon

Tërmet në Serbi

Një tërmet me fuqi prej 4.0 shkallë të Rihterit ka goditur Serbinë para pak minutash, konkretisht në orën 21:38.

Epiqendra ka qenë 17 km në verilindje nga Krushevci si dhe 46 km në veriperëndim nga Nishi.

Drithjet janë ndjerë tek ne dhe shtetet përreth. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!