BallinaRajon

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Një tërmet me fuqi prej 3.6 shkallë të Rihterit ka goditur para pak çastesh pjesën veriperëndimore të Maqedonisë së Veriut, konkretisht 10 km në jug-juglindje të Tetovës. Tërmeti u regjistrua në orën 09:11.

Dridhjet janë ndjerë në Kosovë dhe Shqipëri /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!