BallinaRajon

Tërmet mjaft i fuqishëm në Bosnje dhe Hercegovinë, dridhjet ndjehen edhe në Kosovë

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë prej 6.0 shkallë të Rihterit, ka goditur pjesën jugore të Bosnjes dhe Hercegovinës.

Tërmeti u regjistrua në orën 23:07, ndërsa dridhjet janë ndjerë edhe në shtetet përreth, përfshirë edhe Kosovën. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!