BallinaRajon

Pamje pas tërmetit të fuqishëm në Bosnje dhe Hercegovinë

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë prej 5.7 shkallë të Rihterit ka tronditur Bosnjen dhe Hercegovinën në orën 23:07.

Epiqendra ishte në qytetin Mostar, ndërsa dridhjet janë ndjerë edhe në shtetet tjera të Ballkanit, përfshirë edhe vendin tonë.

Përpos dëmeve materiale, deri më tani nuk raportohet për ndonjë të lënduar. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!