BallinaRajon

Tërmet i fuqishëm në Shqipëri!

Një tërmet i fuqishëm ka ”shkundur” pak më parë Shqipërinë me fuqi prej 5.2 shkallë të Rihterit.

Epiqendra ishte në qarkun e Dibrës, apo konkretisht 29 km në verilindje nga Tirana.

Dridhjet janë ndjerë thuajse në gjithë Shqipërinë, në Mal të Zi, Kosovë dhe Maqedoni Veriore. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!