BallinaRajon

Rrufeja godet pallatin në Sarandë, publikohet video që po shpërndahet me shpejtësi

Shqipëria është goditur ditën e Enjte nga një numër i madh rrufesh, ku për pasojë është shkaktuar edhe një viktimë në Shkrel të Malësisë së Madhe.

Arben Ivanaj ishte duke qëndruar në shtëpinë e një fqinji kur ajo është goditur nga rrufeja duke marrë zjarr menjëherë.

Ndërkohë, zonat më të goditura nga rrufetë ishin Shkodra, Lezha, Tirana dhe Vlora. Së fundmi në rrjetet sociale është shpërndarë një video nga momenti kur rrufeja bie në një pallat në Sarandë. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!