BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 27.08.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasdites, kryesisht përreth viseve malore, pritet të ketë rrebeshe të izoluara shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh.

Era do të fryjë nga verilindja, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 10-50 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 32°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!