BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 28.08.2022 

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasdites, pritet të ketë rrebeshe të izoluara shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh, e sidomos përreth viseve malore.

Era do të fryjë nga verilindja, e cila kohë pas kohe pritet te jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-50 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 30 deri në 33°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!