BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 24.09.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe më i ngrohtë gjatë ditës, ndërsa mëngjesi do të jetë shumë i ftohtë, ku pritet të ketë edhe brymë.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, sidomos në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 15-45 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 18 deri në 22°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!