BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 18.02.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Mëngjesi mbetet me acar.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, veçanërisht në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 20-55 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej -3 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!