BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 19.02.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, kryesisht të nivelit të lartë.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i jugperëndimit, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, veçanërisht në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 20-60 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!