BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 20.02.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet të ketë edhe ndonjë reshje të izoluar shiu në zona të caktuara.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme me shpejtësi prej 20-50 km/h!

Temperaturat do të pësojnë ulje të lehtë, ku minimalet do të luhaten prej 1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!