BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 17.02.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Mëngjesi mbetet me acar.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 20-48 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej -4 deri në 0°C, ndërsa ato maksimale prej 12 deri në 15°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!