BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 05.11.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë reshje lokale shiu, më të përqëndruara në Rrafshin e Dukagjinit. Ka mundësi të ketë ndonjë shkarkesë elektrike.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i juglindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-43 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 8 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 18°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!