BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 06.11.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje lokale shiu, të pranishme që nga orët e para të 24-orëshit. Reshjet më të intensifikuara pritet të jenë deri në pjesën e parë të ditës, ndërsa pasdite do të jenë më të izoluara.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 16-41 km/h!

Temperaturat do të pësojnë ulje të mëtejshme, ku minimalet do të luhaten prej 7 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!