BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 26.08.2022

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasdites pritet të ketë rrebeshe të izoluara shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh dhe breshër.

Era do të fryjë nga verilindja, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-50 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 15 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!