BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 25.08.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë pasditës mund të ketë ndonjë rrebesh të izoluar.

Era do të fryjë nga verilindja me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 15 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!