BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 23.09.2022

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!