BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 22.09.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet të ketë reshje të pakta lokale shiu. Në zonat e thella malore priten përsëri reshje bore.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 5 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 12 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!