BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 31.08.2022 

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë rrebeshe lokale shiu të shoqëruara me shkarkesa rrufesh, kryesisht gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes.

Era do të fryjë nga verilindja, e cila kohë pas kohe pritet te jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-50 km/h!

Temperaturat do të pësojnë ulje, ku minimalet do të luhaten prej 15 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!