BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 22.02.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe relativisht i ngrohtë gjatë ditës.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 5-20 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 19°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!