BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 23.02.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Vazhdon moti relativisht i ngrohtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-23 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -2 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!