BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 12.10.2022

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe pritet të ketë reshje të pakta lokale shiu.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-25 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje të lehtë, ku minimalet do të luhaten prej 9 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 19°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!