BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 05.10.2022

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 9-31 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 19°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!