BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 04.10.2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ku nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, me shpejtësi prej 10-36 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 5 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 19°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!