BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 06.10.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta të nivelit të lartë.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 12-25 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje në vlerat maksimale, ku minimalet do të luhaten prej 2 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 22°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!