BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 21.02.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe relativisht i ngrohtë gjatë ditës.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 18-48 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje të theksueshme, ku minimalet do të luhaten prej -2 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 19°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!