BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 20.12.2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ftohtë. Orët e mëngjesit priten të jenë me acar si dhe lokalisht me vranësira të ulëta.

Era do të fryjë nga drejtimi i juglindjes me shpejtësi prej 9-22 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -7 deri në -2°C, ndërsa ato maksimale prej 3 deri në 6°C.

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!