BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 18.07.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje kalimtare në zona të caktuara. Këshillohet kujdes nëse jeni jashtë për periudha të gjata kohore.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-42 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 19 deri në 21°C, ndërsa ato maksimale prej 32 deri në 35°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!