BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 19.12.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ftohtë. Orët e mëngjesit priten të jenë me acar si dhe lokalisht me vranësira të ulëta.

Era do të fryjë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi prej 8-21 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -6 deri në -1°C, ndërsa ato maksimale prej 2 deri në 5°C.

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!