BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 17.07.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe jashtëzakonisht i nxehtë. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar në zonat malore.

Kujdes! Rrezik nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse jeni jashtë për periudha të gjata kohore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-32 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 19 deri në 22°C, ndërsa ato maksimale prej 35 deri në 38°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!