BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 10.07.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 12-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!