BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 09.07.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe i nxehtë.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 13-40 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!