BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 03.10.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet të ketë reshje lokale shiu, kresisht në sasi të pakta.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-45 km/h!

Temperaturat do të pësojnë ulje, ku minimalet do të luhaten prej 8 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 19°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!