BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 02.10.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me reshje lokale shiu gjatë orëve të para të 24-orërshit, ndërsa dita do të vijojë me vranësira dhe intervale kohore me diell, ku mund të ketë ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuara.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-42 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 23°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!