BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 13.07.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe jashtëkonisht i nxehtë. Kujdes: Rrezik nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse jeni jashtë për periudha të gjata kohore.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, sidomos në jugperëndim të vendit, me shpejtësi prej 15-55 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 17 deri në 20°C, ndërsa ato maksimale prej 35 deri në 38°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!