BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 09.02.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot i kthjellët por me acar të madh, sidomos në orët e mëngjesit.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut dhe lindjes me shpejtësi prej 13-32 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -11 deri në -7°C, ndërsa ato maksimale prej -1 deri në 3°C. Në zonat e thella malore temperaturat pritet të zbresin edhe nën -15°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!