BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 18.12.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira të ulëta dhe intervale të shkurta me diell, sidomos pasdite. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar. Në mbrëmje pritet gradualisht kthjellim i motit.

Era do të fryjë nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 13-30 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje të theksueshme, me minimale që do të luhaten prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 2 deri në 6°C.

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!