BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 15.01.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira të ulëta dhe intervale me diell në orët e mëngjesit, ndërsa gjatë ditës pritet vranësirat të tërhiqen.

Era do të fryjë nga juglindja me shpejtësi prej 10-27 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 5 deri në 8°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!