BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 10.09.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 15-36 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!