BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 09.10.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat gjatë pasditës pritet të jenë më të shtuara.

Era do të fryjë nga drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-29 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 6 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 23°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!